Z cyklu: Stosik na czerwiec part.2

Chyba po raz pierwszy w mojej karierze zdarzyło mi się, że w przeciągu miesiąca dodaję aż dwa stosy! W końcu... Kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda? Ale przynajmniej mogę Wam pokazać jedną zaległa rzecz, która miała być pokazana już poprzednio, ale, jak to z moją sklerozą bywa - lubi dokuczać :D W dodatku przed momentem odezwała się znowu, w związku z czym też zapomniałam o umieszczeniu jednej pozycji. Ale bądźcie spokojni - umieszczę ją w kolejnym stosisku :D

No, ale od początku... Od góry:

1) "Kto się śmieje ostatni" - Trish Wylie -> egzemplarz od Miry Harlequin z ich nowej serii KISS

2) "Kronika ślubnych wypadków" - Jessica Hart -> również do Miry Harlequin, a razem z powyższymi pozycjami dostałam jeszcze cudowny prezent! Pomadka oraz pistacjowa apaszka - po prostu cudne!

3) "Cała prawda o..." - Ilona Felicjańska -> egzemplarz z wpisem od samej autorki. Również od Miry Harlequin ;)

4) "Najstarszy" - Christopher Paolini -> efekt wymiany na LC. Szkoda, że wymieniłam niegdyś swoje egzemplarze "Dziedzictwa", bo w przeciągu kilku tygodni tylko ich będzie mi brakowało do całej serii!

5) "Być mądrą mamą" - Alina Wieja -> książka wygrana w konkursie na portalu Granice.pl Szczerze powiedziawszy kompletnie zapomniałam, że brałam w nim udział, więc gdy dostałam paczkę trochę się zdziwiłam i myślałam, że to pomyłka :D

6) "Chuliganka" - Izabela Jung -> efekt dzisiejszego wieczornego zaskoczenia na widok kuriera. Od Wydawnictwa Czarna Owca. Na dodatek mogę się zachwycać nie tylko książką, ale i cudna zakładką i płyta CD z wywiadem z autorką!

7) "Przygody Alexa w krainie liczb" - Alex Bellos -> egzemplarz od Firmy Księgarskiej Olesiejuk oraz Wydawnictwa Albatros

Na koniec mój słodziak - misiak chciałby Wam przedstawić jeszcze jedną pozycję :D

Książka zakupiona przeze mnie, ale niestety nie po to, by uraczyć moje oczy, a kogoś innego ;D Fanatyka Poznania w dodatku =P "Poznań w grafice" współautorstwa Henryka Kota oraz  Grzegorza Sporakowskiego. Z początku uważałam, że będzie ona nudna, ale gdy ją kupiłam to co chwila łapałam się na jej przeglądaniu. Muszę przyznać - grafika i rysunki miejsc - nieziemskie! Na pewno jeszcze nie raz ją podkradnę i może nawet spróbuję sama coś takiego narysować :D

Do całego tego grona powinna dołączyć jeszcze "Zdemaskowana", ale jak już mówiłam - skleroza nie boli... Swoją droga - niezła kolorystyka stosika mi wyszła, prawda? ;)

8 komentarzy :

 1. Kilka pozycji mnie zainteresowało, czekam na Twoje opinie o nich!

  Zapraszam: in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym zapoznać się z tą serią KISS, nie brzmi tak źle. Może kiedyś mi się uda. :) Stosik sympatyczny, kolorystycznie nie dla mnie (:D), jednak życzę miłej lektury. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny stosik :D Miłej lektury

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam żadnej z tych książek, ale Tobie życzę przyjemnego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie książki dobrały się idealnie pod względem kolorystycznym. :) Obie pozycje od Harlequina posiadam, ale na "Chuligankę" mam ochotę, chociaż i "Być mądrą mamą" kusi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z wymienionych pozycji znam tylko "Najstarszego" i bardzo lubię.
  Życzę przyjemnego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze dwie pozycje również otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka