Z cyklu: Stosik na maj

Hej! Jak Wam minął weekend majowy? Bo mi mój osobiście bardzo odpowiadał ;) Impreza z przyjaciółmi, ognisko, wyprawa do ZOO z dzieciakami, a poza tym masa, masa wrażeń - nie tylko książkowych ;) W dodatku przeczytałam kilka książek z czego jestem chyba najbardziej dumna - pochłaniać średnio jedną na dzień - góra dwa dni to tak, jakbym wróciła do formy =) No ale, ja tu gadu, gadu, a tu stosik czeka!

Od góry:

1) "Dziecko księżyca" - J.R.Rain -> egzemplarz od wydawnictwa G+J. Ta seria chyba została jedna z moich ulubionych, naprawdę! Recenzja na dniach.

2) "Cień anioła" - Iwona Czarkowska -> nagroda wygrana w konkursie u Isztar ;) Jeszcze raz bardzo dziękuję kochana :D Czy już wspominałam, jak bardzo się cieszę? Tak? A co tam - to jeszcze raz :D Radości nie ma końca =P

3) "Powrót bogini cz.1" i "Powrót bogini cz.2 -> egzemplarze recenzenckie od Wydawnictwa Mira Harlequin. Tak po prawdzie spodziewałam się tylko pierwszego tomu, dlatego też mialam mile zaskoczenie przy otwieraniu paczki =]

4) "Klątwa tygrysa", "Klątwa tygrysa. Wyprawa" i "Klątwa tygrysa. Przeznaczenie" - Coleen Houck -> egzemplarze od Wydawnictwa Otwartego ;) Na dniach jeszcze dojdzie tom drugi do kompletu, ale pojawi się on dopiero w kolejnym stosiku. A książki nieziemskie! Recenzja zapewne w przyszłym tygodniu, bo niestety w tym nie dam rady się wyrobić. W dodatku przyznaję, ze pierwszy tom mi się dubluje, ponieważ dostałam go tez na urodziny, więc zapewne wyląduje on w nadchodzącym konkursie ;)

5) "Legenda. Rebeliant" i "Legenda. Wybraniec" - Marie Lu -> egzemplarze od Zielonej Sowy dzięki uprzejmości pani Agnieszki ;) Jestem w trakcie czytania - jakie wrażenia? Dowiecie się niedługo :D

6) "Przezroczysta fabryka dusz" - Gordon Dahlquist -> egzemplarz do recenzji od Portalu Kostnica. Szczerze powiedziawszy - liczyłam zgoła na coś innego ;( Recenzja się pisze, więc zapewne do jutra się ukaże.

7) "Niepełnosprawność" - Colin Barnes & Geof Mercer -> połów w mojej bibliotece uniwersyteckiej. Poniekąd do mojej pracy dyplomowej, a poniekąd tak mnie wciągnęła, że chyba bardziej wzięłam ja pod wpływem chwili dla siebie samej ;)

8) "Pozaświatowcy. Zarzewie buntu." - Brandon Mull -> tym razem egzemplarz w wydaniu oryginalnym, a nie recenzenckim od Wydawnictwa MAG ;) Bardzo dziękuję za wspaniałą niespodziankę :D

Jak widać, większość książek to egzemplarze recenzenckie, a nie moje własne nabytki. Dlaczego? Dlatego, że miałam silne postanowienie wystopować z kupowaniem książek. I stwierdzam, że się udało ;) Dzięki temu nazbierałam sporo pieniędzy, które zapewne w większości odłożę na wakacje, a za małą (no może nie znowu taką małą :P) część kupię sobie jedną czy dwie książki ;) Ale wiecie co? Jestem z siebie dumna, że przez taki długi czas oparłam się pokusie książkowych wyprzedaży :D A co do kolejnego stosiku, to pewnie zobaczycie mnóstwo książek z wymiany, która czeka mnie już w przyszłą sobotę =) Już się doczekać nie mogę!

22 komentarze :

 1. Pięknie się razem prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe stosisko. ''Klątwa tygrysa'' i kontynuacje wspaniale wyglądają.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny stosik! Przyjemnej lektury ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Klątwa Tygrysa"! <3 Strasznie fajnie, że Ci się spodobało. :3
  Czekam na recenzje! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Klątwa Tygrysa"! <3 Strasznie fajnie, że Ci się spodobało. :3
  Czekam na recenzje! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie właśnie brakuję 4 części Klątwy. Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ "Klątwa" sie pięknie prezentuje! Zazdroszczę, właśnie kończę pierwszą część i przydałaby się kontynuacja pod ręką :3

  OdpowiedzUsuń
 8. Jej! Ile książek :D Rany! Życzę Ci dużo czasu na czytanie i weny twórczej w pisaniu recenzji! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowne nabytki :) Mam coraz większą ochotę na zapoznanie się z Tygryskami, wszyscy tak zachwalają :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny stosik! Właśnie jestem po lekturze "Przeznaczenia" :) Kolejna, dobra część Klątwy Tygrysa :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny stos!
  Owocnej lektury! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow! Piękny stos! Chętnie przeczytałabym z niego kilka książek. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękny stosik! Przyjemnej lektury życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ładny stosik! Rebelianta, Wybrańca i Cień Anioła bardzo mnie interesują ;) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 15. Weekend majowy minął zdecydowanie za szybko... Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 16. Taka góra książek a ja nie znam żadnej z nich. Trzeba to zmienić. Słyszałam jedynie o "Cieniu anioła" od koleżanki i ona osobiście nie była zachwycona.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 17. Jakie wielkie stosisko! Gratuluję nowych nabytków :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękny stosik, nie ma co! Gratuluję i zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ale stos :D Widzę same cudowne tytuły, mam nadzieję, że szybko poznam Twoje opinie o tych pozycjach, gdyż sama mam ochotę je przeczytać :)

  Zapraszam do siebie: in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetny stos! Klątwę tygrysa chętnie bym Ci podkradła:)

  OdpowiedzUsuń
 21. O, czyli Tobie też przysłali Klątwę Tygrysa 1 i 3 a o drugiej zapomnieli? Upominałaś się o nia, czy jak?

  A tak poza tym, to cudowny stosik :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Świetny stos :) Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka