Z cyklu: Czas na reklamy!1. ZAPOWIEDŹ!

Winter nie może uwolnić się od demonów przeszłości, dręczy ją świadomość, że walczą w niej dwie natury: ludzka i wampirza. W żyłach dziewczyny płynie krew dwóch ras, dająca moc, która może okazać się zabójcza. Istnienie młodej Starr nie jest już tajemnicą, co jeszcze bardziej osłabia kruchy Pakt. Londyn zalewa fala przemocy. Prawda o sekretnym świecie wampirów może wyjść na jaw, a to miałoby katastrofalne skutki. Aby chronić swoich bliskich, Winter musi opuścić Cae Mefus i stawić czoło podszeptom Pragnienia, które zatruwają jej umysł. Niestety, może być już za późno, by uratować Rhysa. Ofiarowując mu nieśmiertelność, dziewczyna jednocześnie wydała na niego okrutny wyrok.

Dopóki on żyje, każdy, kogo kochasz lub chociaż przelotnie znasz, będzie w niebezpieczeństwie. Teraz powiedz, czy go zabijesz?

Premiera "Sliver" przewidziana jest na 29 maja 2013 roku. Kto z Was ma na nią chrapkę? Bo ja owszem =D

2. WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI!


Jak co roku na stęsknionych książkoholików czekają Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 16-19 maja na Stadionie Narodowym.

W tym roku chciałam wraz z Wydawnictwem Świat Książki zaprosić wszystkich na spotkanie autorskie z Paulliną Simons, autorką bestsellerowej powieści „Jeździec miedziany”, które odbędzie się w sali Barcelona na II poziomie Stadionu Narodowego w sobotę 18 maja o godz. 14.00. Rozmowę z Autorką poprowadzi Marzena Rogalska.

Wśród innych autorów Świata Książki, którzy podpisywać będą książki na stoisku Świata Książki będą: Zośka Papużanka, Hanna Krall, Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller, Magdalena Witkiewicz, Sylwia Chutnik, Marek Bieńczyk, czy ksiądz Kazimierz Sowa.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Moc atrakcji - gwarantowana ;D

3. KONKURS

Jak, co poniektórym wiadomo, w maju mija kolejny rok mojego istnienia w blogosferze. W związku z tym postanowiłam zorganizować konkurs. Plus jest taki, że mam całkiem sporo nagród [głównie książkowych] na niego przewidzianych. Minusem za to jest to, że kompletnie nie mam pomysłu co do samego konkursu. Macie może jakieś pomysły?

4 komentarze :

 1. Nieee, tylko nie wampiry, ileż można :-P Nie no, zdaje sobie sprawę, że tematyka wciąż znajduje sobie podatny grunt, ale ja sam unikam tego typu książek - za wyjątkiem "Wywiadu z wampirem", który był znakomity :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Silver" ma zachwycającą okładkę, jednak najpierw muszę zapoznać się z pierwszym tomem tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do konkursu, możesz zrobić losowanie lub jakieś proste zadanie konkursowe np. Jakiej pasty do zębów używasz?;)itp. Sto lat! ...dla bloga
  Serdecznie pozdrawiam,(wymyślaniem go) życzę powodzenia z konkursem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam aż Silver będzie na mojej półce! :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka