Z cyklu: Czas na reklamy!


Czołem Dzieciaczki!

Mam dla was niezwykłą wiadomość ;) Otóż, niedawno powstał (albo tylko ja go niedawno odkryłam) nowy serwis internetowy! Jaki? Panie i Panowie... serdecznie zapraszam wszystkich do Strefy Książki!

StrefaKsiazki.pl - to serwis dzięki któremu w sposób bardzo prosty można znaleźć interesujące nas strony na temat książek. W serwisie tym oprócz stron innych serwisów książkowych można również odnaleźć strony blogów literackich, strony aplikacji książkowych, bibliotek czy księgarni internetowych. jak również rożnego rodzaju fora internetowe.

Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie to fantastyczna sprawa. Dzięki temu serwisowi można znaleźć interesujące strony na temat książek, blogi literackie, fora książki, strony aplikacji książkowych, bibliotek oraz księgarni internetowych. Jeśli prowadzicie więc stronę o tematyce książkowej możesz dodać ją do katalogu i co tu dużo mówić - jedynie się cieszyć ;)Przyznaję, że mi ten serwis naprawdę ułatwił życie. Jeśli czegoś poszukuję, to z łatwością znajdę. Zapraszam więc wszystkich do korzystania i czerpania radości. I co najważniejsze - zachęcam to dodawania swoich stron, czy to blogi, czy to serwisy. Dla każdego znajdzie się tam miejsce!

Same plusy! Bo przecież taka mała rzecz, a jak cieszy ;) Przekonajcie się sami!

1 komentarz :

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka