Recenzja: "Dzisiaj narysujemy śmierć" Wojciech Tochmann

Dzisiaj nie recenzja, a zaproszenie. 
Bowiem, jakiś czas temu dzięki serwisowi Audioteczka.pl otrzymałam audiobooka do recenzji, który przyznam, że poruszył mnie do głębi. W związku z tym chciałabym Was wszystkich serdecznie zaprosić na bloga gdzie znajdują się moje małe wypociny na ten temat. ;) A co to za pozycja? Otóż przedstawiam Wam: 


Tytuł/Cykl: "Dzisiaj narysujemy śmierć. CD”
Autor: Wojciech Tochman
Tom: 1
Wydawnictwo: Czarne
Rok wydania: 2011-07-15

Zabierałam się za tą recenzję naprawdę długo. Nie dlatego, że nie wiedziałam, co w niej napisać. Nie byłam pewna, czy da się w jakikolwiek sposób ująć to co usłyszałam. „Dzisiaj narysujemy śmierć” to reportaż Wojciecha Tochmana, który mogłam wysłuchać w postaci audiobooka. Lektorami tutaj był pan Andrzej Chyra oraz pani Danuta Stenka. Cóż przyznam, że to czego się dowiedziałam dzięki niemu, poruszyło mnie do głębi. (...)

Całość recenzji możecie przeczytać tutaj:

Audiobooka otrzymałam od Wydawnictwa Czarne, za pośrednictwem
Audioteczka.pl oraz nakanapie.pl za co serdecznie dziękuję!


4 komentarze :

 1. ja osobiście jakoś nie mogę się przekonać do audiobooków...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma opcji jeśli chodzi o audiobooki, nie potrafię tego zaakceptować, aczkolwiek jeśli jest wydanie w formie normalnej książki, to kto wie kto wie:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam do czynienia z kilkoma audiobookami i uważam, że nie taki diabeł straszny. Jak byłam chora i ledwo żyłam, że się tak wyrażę to nie miałam siły nawet trzymać książki, a gdzie dopiero czytać. Ten problem rozwiązał mój chłopak włączając audiobooka. Teraz za każdym razem, jak jestem chora lub z jakiś względów nie dałam rady czytac to puszczam wersję Audio. Swoją drogą moją babcie bardzo ucieszyły audiobooki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Audiobook? W życiu! Nie potrafiłabym skupić myśli. Nie cierpię, jak mi ktoś czyta, więc zrezygnuję.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka