Z cyklu: Czas na informacje - konkurs.

Z racji problematycznej sprawy z konkursami organizowanymi przez bloggerów chciałam poinformować jedynie, że powinnam cały konkurs odwołać.


I w sumie miałam zamiar tak zrobić, lecz pokrzywdzone zostały by osoby, które już wyłoniłam. Zwłaszcza, że egzemplarze otrzymałam od Moondrive'a, a nie są to moje własne.W związku z tym podaję do wiadomości, iż osoby, które książki ode mnie otrzymają dostały już informację zwrotną droga mailową. A są to: Czuczitsu, foori, oraz Finnick. Gratuluję! Chciałam wszystko udokumentować, ale niestety mój aparat odmówił współpracy. Nie mogłam również użyć programu od Immory [ale mimo wszystko dziękuję!] ze względów prawnych.


Tak więc z mojej strony mogę tylko dodać, że jeśli konkursy organizowane będą dalej, to na pewno nie na podstawie losowania. W końcu ani ja, ani zapewne żaden z was nie chciałby zapłacić 12mln kary, prawda? W każdym razie nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was na kolejną recenzję, która pojawi się już niedługo. Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za kłopot.

9 komentarzy :

 1. Paranoja i tyle. Nasz szanowny rząd nie ma się czym zająć, więc się czepia za przeproszeniem byle gówna. O i tyle.
  Gratuluję! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też musiałam zmienić zasady konkursu u mnie - niestety :/ Podejrzewam, że raczej nikt by się nie przyczepił, skoro od jakiegoś czasu już ta ustawa jest, ale lepiej chuchać na zimne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz to ja już znowu zwątpiłam, czy nasze rozdawajki się podciągają pod loterię, czy nie :P Ale lepiej chuchać na zimne... Szkoda, że mój program obecnie niezbyt się nadaje do użytku, ale może jednak ktoś nas uświadomi, że losowania na blogach są legalne? Oby :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! ;)
  Czekam na nowe recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!
  A ten rząd.. teraz to już przesadził

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na moim blogu. Do wygrania powieść naszej rodzimej autorki o temacie, który chyba wszystkich nas się tyczy - "Blogostan"
  Szczegóły: http://zlodziejkaksiazek.blogspot.com/2012/07/konkurs-czym-jest-dla-ciebie-blog.html

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka