Z cyklu: Czas na konkurs!


Jesień się kończy i nadchodzi zima. Dlatego też mając możliwość postanowiłam zorganizować wam mały MIKOŁAJKOWY KONKURS! Do wygrania fantastyczne nagrody, no i co tu dużo mówić - jest o co walczyć. A o co? Moi drodzy, otóż mam do rozdania dwie fantastyczne książki pt. "Ostatnia spowiedź" autorstwa Niny Reichter oraz słodkie niespodzianki!Regulamin konkursu:

1. Organizatorką konkursu jest Lilien - właścicielka bloga "Miasto Recenzji" znajdującego się pod adresem: miasto-recenzji.blogspot.com oraz Wydawnictwo Novae Res.
2. Przewidziane nagrody to dwa egzemplarze powieści pt. „Ostatnia spowiedź (tom I)” autorstwa Niny Reichter przekazane od Wydawnictwa Novae Res oraz mała niespodzianka ode mnie ;)
3. Czas trwania konkursu to trzy tygodnie. Zgłoszenia przyjmuję od dnia dzisiejszego (tj. 19.11.2012) do północy 6.12.2012. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, lub nie spełniające wymagań regulaminu nie będą brane pod uwagę.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przeciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
5. Na maile z adresami korespondencyjnymi czekam w przeciągu 3 dni pod moim adresem mailowym: Habibi1610@interia.eu. W przypadku ich braku, po minionym okresie zostaną wyłonieni nowi zwycięzcy. Po otrzymaniu adresu e-mail książki zostaną wysłane w ciągu 7 dni roboczych.
6. Zasady udziału:
a) Zgłoszenie musi zawierać chęć wzięcia udziału w konkursie, adres e-mail, oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.
b) Zgłoszenia przyjmuję zarówno w komentarzach pod postem konkursowym, jak i pod adresem mailowym: Habibi1610@interia.eu [w temacie wiadomości proszę wpisać "Konkurs mikołajkowy"]
c) Zostanie obserwatorem bloga, czy też polubienie profilu na facebooku nie jest wymagane – acz mimo wszystko byłoby mi miło z tego powodu. Tak samo byłoby miło, gdybyście polubili oficjalny fanpage książki
d) Z pośród zgłoszeń wyłoniona zostanie dwójka zwycięzców – jeden na drodze losowej, drugi wybrany z pośród najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
e) Zgłoszenia bez adresu e-mail, czy też anonimowe nie będą brane pod uwagę w trakcie losowania.
f) Nagrody rozsyłam jedynie na terenie Polski.
g) Byłoby mi miło, gdyby każdy spośród zgłaszających umieścił banner konkursowy w widocznym miejscu na swoim blogu, stronie, profilu facebooku, etc. – oraz poinformował o tym przy zgłoszeniu.
h) Zwycięzcy dodatkowo zostaną powiadomieni mailowo o wygranej.
7. Zadanie konkursowe: 
"Jaki prezent gwiazdkowy sprawiłby Ci największą radość?" - odpowiedzi można przesyłać w każdej możliwej formie - zwykłej odpowiedzi, opowiadania, wiersza, komiksu, grafiki, etc...

Nie pozostaje mi więc nic innego, jak zaprosić wszystkich do udziału i życzyć powodzenia!

10 komentarzy :

 1. Fajny konkurs, może się skuszę jak wymyślę coś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już biorę się za układanie scenariusza w głowie ;) Na pewno wezmę udział! Nie przepuszczę takiej okazji ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam chęć! marta_kusz@wp.pl

  Pora późna, więc i poezja całkiem nieodpowiednia :D


  Najdroższa mamo, dobrze Ty wiesz
  Czego w tym roku od Miśka chcesz.
  Wiem, wiem ma najdroższa.
  J. D. Robb Ci się marzy,
  A biedne dziecko w piekle się smaży
  Bo zamiast matce swej ukochanej
  Kupić romanse dwa albo trzy
  Tęsknie wygląda dziś na wystawie
  Trylogii Czasu Kerstin Gier.

  I choć Mikołaj to tylko bajka
  Całkiem jak Harry Potter Rowling
  To czasem mógłby ktoś być tak miły
  I nim by wszyscy Gone - Zniknęli
  Łaskawe dusze z Hex Hall by mi kupiły
  Stos co sięga chmur bieli.

  Czy pragnę tak wiele drogi Mikołaju?
  W końcu i tak nie istniejesz,
  Myśląc o tym książkowym raju,
  Zamykam oczy, a ty się śmiejesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. najpiękniejszym prezentem świątecznym byłoby odzyskanie przeze mnie zdrowia, albo wymarzona praca... bym nie musiała siedzieć wiecznie sama w domu i czuć się taka samotna...
  zgłaszam się oczywiście, asymaka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. http://asymaka.blog.interia.pl/wierszaninka/?id=2407285 to link do notki o konkursie

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się. :)

  Największą radość sprawiłby mi pojemy regał na książki, ponieważ obecnie moje skarby ustawiam już w stosach we wszystkich możliwych miejscach. A przynajmniej ustawiałam, gdyż w tym momencie nie mam nawet miejsca na własnym biurku. Co też wcale nie oznacza, że nie przygarnę kolejnej zbłąkanej książeczki.

  Pozdrawiam :)
  bumpy@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapisuję się :)
  Największą radość sprawiłby mi wydłużony czas doby ;)
  Pozdrawiam serdecznie!
  maartynamaartyna@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się!
  e-mail już wysłany. Mam nadzieję że doszedł :)
  amycoll@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się z wielką chęcią! :D Wysłałam maila(mój to nicole.k@onet.poczta.pl). :) Strasznie chcę przeczytać tą książkę.
  Zdjęcie na moim blogu na głównej wisi. :)
  Fanpage od dawna lubię i obserwuję. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się ;)
  stoje.za.drzwiami@gmail.com

  Rozmyślając dzisiaj rano o Świętym Mikołaju, przypomniałam sobie pewien niemiły incydent, który wydarzył się dobre kilkanaście lat temu, a który znacząco wpłynął na moje przyszłe życie ;D Otóż mając lat kilka, kulturalnie oglądając tv o przyzwoitej porze (przed 20.00), ni stąd, ni zowąd trafiłam na program (talk-show jakiś), gdzie trwała gorąca dyskusja, czy należy powiedzieć dziecku, że Mikołaj nie istnieje (!!!), czy też nie. Ciężko to wtedy przeżyłam, jakbym została obudzona z pięknego snu ;)
  Chciałabym więc, aby przywrócono mi te chwile dzieciństwa, kiedy zamiast robić scen przed Mikołajem w supermarkecie, człowiek, bez zbędnego sceptycyzmu, ufnie siada mu na kolanach ;D
  Chciałabym na nowo poczuć magię świąt, które, mam wrażenie, umykają mi przez tą całą bieganinę i zbytnie przejmowanie się roczną warstwą kurzu za lodówką ;) To byłby idealny prezent.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka