Wyniki jesiennego konkursu

Witajcie! =)
Jak co poniektórzy zauważyli jakiś czas temu zorganizowałam konkurs w którym można było wygrać jedną z poniższych książek:


Zgłoszeń było niewiele, ale za to jakie! Dziękuje wszystkim za udział i mam nadzieję, że przy kolejnym konkursie (który pojawi się po nowym roku) pozycje książkowe bardziej wam będą odpowiadać, a i frekwencja będzie większa ;) No ale do rzeczy...
Za zadanie konkursowe polegało na napisaniu krótko na temat "Dlaczego należy promować czytanie i jakie książki są najlepsze na jesienne wieczory". Pytanie niby to banalne, ale kilka osób pominęło drugą część, toteż w pierwszej kolejności brane były pod uwagę osoby spełniające wszystkie "kryteria".

Po długich namysłach i wielokrotnym czytaniu nadesłanych odpowiedzi doszłam do wniosku, że najbardziej wyczerpującej i powalającej (nie tylko ilością =P) odpowiedzi udzieliła...
która otrzyma książkę "Krajobraz miłości".

Jednakowoż była mowa o nagrodzie niespodziance. No i jest. 
Stwierdziłam, że książka pt. "Proroctwo kamieni" też musi znaleźć właściciela.
W związku z powyższym urządziłam małe losowanie, w wyniku którego powyższą książkę otrzymuje:

 Obu zwyciężczyniom serdecznie gratuluję i tym samym proszę, aby w ciągu tygodnia podesłały na mojego maila adresy do wysyłki w temacie wpisując "Konkurs + swój nick"

PS. Chciałam wrzucić zdjęcia z losowania, jednak moja siostra z różnych przyczyn pożyczyła sobie mój aparat i zwyczajnie nie miałam okazji, by zrobić zdjęcia. Następnym razem będzie zrobione to, jak należy. I wybaczcie za ten wcześniejszy post - zwyczajnie dodał mi się przed zakończeniem edycji, ale już wszystko naprawione i działa, jak należy  =)

6 komentarzy :

  1. Lilien. Nawet nie wiesz jaką mi niespodziankę zrobiłaś. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za wybranie mojej pracy. Nie wyobrażasz sobie jak bardzo dla mnie ważne jest, że ktoś docenia moje wypociny. Bardzo Ci dziękuje i pozdrawiam gorąco i serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka