Z cyklu: Stosik na lipiec

Nareszcie wakacje! Ostatnie egzaminy zdane, czas odpocząć. Cieszę się niezmiernie, że udało mi się przetrwać pierwszy rok na studiach - tym bardziej jeśli się dowiedziałam, że ze 100 osób na moim roku zostało jakoś lekko ponad 60. No ale cóż... ciężko było, ale się skończyło. Tak więc pierwszy rok na Uniwersytecie Medycznym mogę uznać za odhaczony =)

A teraz do rzeczy. Jako, że nadeszły błogie wakacje, nie może się obejść bez kolejnego stosiku (jak co miesiąc zresztą). Oto moje najnowsze (i te mniej nowsze) nabytki (od dołu):

1)  "Aniołowie Chaosu" - Graham Masterton -> zapożyczone od mojej ukochanej EmilyStrange, której namiętnie przeszukuję domowa biblioteczkę w poszukiwaniu nowości (i vice versa! xD)

2) "Szeptem" - Fitzpatrick Becca -> Nowy nabytek za namową wyżej wymienionej wariatki ;)

3) "Kuszona" - P.C. Cast + Kristin Cast -> Również nowy nabytek obiecany przez moją mamę, która już chyba miała dość mojego marudzenia, bo wreszcie się zgodziła x) Jeśli chodzi o "Kuszoną" to jestem już w trakcie czytania i liczę na to, że do końca tygodnia ją skończę xD - może już jutro ;]

4) "Anioł" - L.A. Weatherly -> Fantastyczno-przygodowa powieść o miłości, przeznaczeniu i ofierze, którą otrzymałam od Himitsu i za którą niezmiernie dziękuję (a umowę zapamiętam i dotrzymam^^)

5) "Wilkołak. Czarny księżyc." - Feasey Steve -> książka podarowana (kolejna!) od Himitsu tym razem w ramach wymiany na "Nekromeron".

6) "Kod Leonarda Da Vinci" - Dan Brown -> zakupiona lekko ponad miesiąc temu na przecenie w Empiku (to była rzadka okazja naprawdę, bo praktycznie kupiona za grosze). I w związku z tym mam co do niej pewne plany. A raczej założenie, że wezmę się za nią i skończę jeszcze w te wakacje (w ostateczności do rozpoczęcia roku akademickiego)

7) "Próba kwiatów" - Lake Jay -> Pozycja, którą niedawno wygrałam (właściwie przez przypadek!) na portalu dlalejdis.pl. Mimo wszystko niezmiernie się cieszę, że akurat padło na mnie z pośród ponad 600 osób, które brały udział w tym konkursie i mam zamiar się za nią zabrać w najbliższym czasie. (Tak wiem, że na zdjęciu jest źle ułożona, ale to było takie tyciusie niedopatrzenie^^)

8) "Bleach 9" - Tite Kubo -> Znowusz zapożyczone od EmilyStrange, tak jak i resztę serii.Cóż się dziwić - w końcu to chyba największa fanka mangi, jaką znam (no może jeszcze Himi bym do niej przyrównała). Właściwie to Bleacha już skończyłam, ale i tak postanowiłam go tutaj umieścić ;)

Tyle na dzisiaj. Możliwe że jeszcze dodam dzisiaj recenzję "Wschodzącego księżyca" na prośbę Marudy, ale to dopiero, jak skończę artykuł, który muszę dzisiaj podesłać. Buziaki!

8 komentarzy :

 1. Umowa to tylko tak przy okazji, ale ok ;p

  Ja, maniaczka mangi? (Anime tak, ale mangi...) Tylko yaoi, wiedźmo ;p

  I nie jestem Marudą! Ale na recenzję i tak czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję stosiska:D. Pięknie się prezentuje. Życzę przyjemnego czytania i pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny stosik- szczególnie pozycje 4-7. Co do "Domu Nocy" -czytam właśnie "Osaczoną". Pozdrawiam, dodaję do linków i czekam na recenzje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosik świetny! Z chęcią podkradłabym Ci kilka pozycji :-D Życzę odpoczynku z miłą lekturą!

  OdpowiedzUsuń
 5. Stosik niczego sobie ;D Czekam na recenzje i dodaje do linkow i obs. Ok? :* Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej i pokaźnego zbioru. Czekam z niecierpliwością na recenzję, bo niektóre pozycje przykuły moje oko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny stosik - szczególnie pozycja 4,6,7. Czekam na recenzje :-D

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny Stosik! Na mojej półce nie które już są i grzecznie czekają, ale na "Anioł" - L.A. Weatherly cały czas jeszcze poluje.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka