Z cyklu: Stosik na luty

Jestem straszna. Naprawdę. Przez te wszystkie zajęcia w szpitalu nijak nie udało mi się pokończyć recenzji i ich tutaj dodać. A czeka aż pięć takich w kolejce, które są ukończone w 3/4 i wystarczy dopisać kilka zdań, poprawić stylistycznie i dodać.

Ale moi drodzy mam dla was dwie wiadomości <i dla siebie też =P>

Przykra wiadomość to taka, że jeszcze tydzień muszę się przemęczyć na oddziale i pozaliczać, co mam do zaliczenia, tym samym mając "odwyk" na czytanie książek i pisanie recenzji - no chyba, że chodzi o książki i notatki akademickie, to nie...

Ale za to dobra wiadomością jest fakt, że zaraz po tym mam tydzień ferii na uczelni, a potem w planie dodatkowa lukę 2.5 tygodnia, więc wolne przedłuża mi się o prawie miesiąc. I tym samym liczę na to, że dam z siebie wszystko i zarzucę was recenzjami, nowościami, i stosiskami oczywiście =)

A propo's stosików. Mam dla was jeden. Skromny, bo skromny, ale zawsze =)

1) "Nieznana" - Rachel Caine -> Zakup za bagatela 9,99 w Carrefourze. Teraz do kompletu brakuje mi części pierwszej, skoro trzecią wygrałam w konkursie =)

2) "Płonący Stos. Księga 1" -Cate Tiernan -> Jak wyżej -  dobrze wydane 9,99zł. Uwielbiam robić zakupy na promocjach w marketach xD

3) "Uprowadzona" Lucy Christopher -> Otrzymana od wydawnictwa Wilga, która mnie nie powiem zadziwiła od samego początku. Wydawnictwu dziękuję bardzo, chociaż przykro jest na wiadomość, w jakim stanie książka wyszła po spotkaniu z naszą kochaną pocztą. W każdym razie recenzja ukaże się na dniach, więc wypatrywać!

4) "Tu, gdzie jest serce" Billie Letts -> Książka biorąca udział w Projekcie Czytelnisko. Zdobyta, jako jedna z wielu z wymiany w CK Zamek. Pokazałabym ja wcześniej, ale siostra tego samego dnia mi ja porwała, by przeczytać i nie zdążyłam zrobić zdjęcia.

5) "Cień Nocy" Andrea Cremer -> I na koniec jeszcze jedna przecena w Carrefourze. Kolejna książka za 9,99zł do kolekcji! Czaiłam się na jeszcze jedna, ale by mnie chyba z domu wyrzucili, albo wysłali na jakieś leczenie =)

Tyle na dziś! Ewentualnie dorzucę recenzję "Ognistej".
A jutro? Recenzja książki "Czas tajemnic" Marcela Pagnola.
Do zobaczonka!

14 komentarzy :

 1. Świetny :) Zabrałabym Ci wszystkie! :D
  Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymaj się zdrowo, wytrzymaj jeszcze trochę nauki a później będziesz czytać aż do bólu oczu ^^ Stos całkiem sympatyczny, mijam te książki w dużych sklepach i zawsze się zastanawiam czy brać :) Poczekam na Twoje recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam drugą pozycję, ale jakoś mnie do niej nie ciągnie... Za dużo tu paranormal! ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny, mam jedną pozycję, a na dwie poluję :)
  Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super książki upolowałaś! Czekam z niecierpliwością na recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że Caine zbierasz od tyłu. :D
  Skromny, ale jaki fajny! :D
  Muszę pochodzić po jakichś supermarketach, jeżeli Tobie udało się kupić aż trzy tak tanie książeczki, to może i mi się uda. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Skromny, nie skromny, stosik jest piękny!!! Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kadzia@ Dzisiaj w Auchan i Realu zdobyłam wlaśnie pierwszą część Caine =) i w dodatku Bezimienna - każda za 9 zł. Czaiłam się jeszcze na serie anielskie, które były po 6zł, ale się powstrzymałam bobym zbankrutowała xD

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny stosik. Muszę się chyba do tego Carrefoura wybrać. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. piękny stos, Tu, gdzie jest serce czytałam dawno temu i polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ooo a ja Cień nocy właśnie kilka dni temu kupiłam w Tesco :D Supermarkety mają ostatnio dobre zniżki na książki :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Czemu, ach czemu ja nigdy nie natrafiam na tak okazyjne promocje?

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny stosik;) miłego czytania;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękny stos<3
  Miłego czytania i czekamy na recenzje:)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka