Z cyklu: Czas na zapowiedzi!

Powieść autorki bestsellerowej serii „Oddechy”, równie pełna emocji i zapierającej dech akcji!

Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy? Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole Bentley siedzącą naprzeciwko niego w kawiarni tysiące mil od ich rodzinnego miasta. Przecież od ponad roku – gdy oboje skończyli szkołę – nikt jej nie widział ani o niej nie słyszał. Tylko że to nie jest Nicole.

Wygląda dokładnie jak miłość Cala z dzieciństwa, ale nazywa się Nyelle Preston. Jest przeciwieństwem Nicole: impulsywna i odważna, zaraża wszystkich wokół pasją życia. Cal jest nią totalnie zafascynowany. Ale Nyelle kryje też wiele tajemnic, a im bardziej Cal zbliża się do rozwiązania jej zagadek, tym mniej chciałby wiedzieć.

Gdy tajemnice z przeszłości i teraźniejszości zderzają się, jedno staje się jasne: nic nie jest takie, jakim się wydawało…PREMIERA: 17 czerwca 2015

8 komentarzy :

 1. Uwielbiam "Powód by oddychać", słyszałam, że kolejne dwie części są słabsze, ale jak już je przeczytam (nieważne, czy mi się spodobają) na pewno sięgnę po "Co, jeśli..." :D

  OdpowiedzUsuń
 2. "Co, jeśli..." jest niesamowite! Polecam Ci ją każdą cząstką siebie, gdyż niesamowicie mi się podobała!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natalia, akurat tak się zdarza, że też już jestem po lekturze i mam dokładnie takie same odczucia, jak ty! Poza tym właśnie przygotowuję recenzję :)

   Usuń
 3. Nie czytałam żadnej książki tej autorki. Może wkrótce to zmienię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm... wypadałoby w końcu sięgnąć po tę serię :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Koniecznie muszę kupić, bo po cudownym opisie i mnóstwie pozytywnych recenzji jestem zaintrygowana ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać tej książki :)
  Nie czytałam poprzedniej serii autorki, więc mam nadzieję, że zauroczy mnie tą historią :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka