Z cyklu: Stosik na maj

Witajcie kochani w ten piękny, acz strasznie wietrzny dzień! Dzisiaj wpadam tylko na chwilę, żeby wrzucić Wam ostatni stosik i zabieram się za pisanie recenzji - zamiast uczyć się do ostatniego egzaminu :P No nic, ale do rzeczy. od góry widzicie:

1) "Tabula Rasa" - Kristen Lippert-Matrin -> na początek empikowy zakup; tak szczerze to wcześniej o niej nawet nie słyszałam, ale zainteresował mnie opis. Obecnie połowa już za mną i muszę powiedzieć, ze jest wspaniała! Ostatnio tak bardzo mnie wciągnęła jakaś historia chyba jak w Polsce wydano "Igrzyska Śmierci" (zanim powstał wielki "boom" na tę serię)

2) "Bez końca" - Martyn Bedford -> egzemplarz recenzencki od Grupy Wydawniczej Foksal i kolejna ciekawa historia :D Recenzja na dniach :)

3) "Przed czasem. Skazani" - Alice Hill -> w ramach dodatkowej promocji dla Polacy Nie Gęsi i Swoich Autorów Mają; dopiero zaczynam swoją przygodę z nią, więc zobaczymy co z tego wyniknie :)

4) "Gotuję, bo lubię" - pod red. Magdaleny Gołdanowskiej -> również od Grupy Wydawniczej Foksal; recenzja jeszcze dziś! Będzie ciekawie i smacznie zarazem :)

5) "Fizjologia człowieka. Neurofizjologia" - Stanisław Konturek -> zapożyczone z biblioteki. Fakt, że takie rzeczy mnie ciekawią, pracując tym samym na Neurologii to normalka :D

Stosik mały, ale jak dla mnie wystarczający. Zwłaszcza, że tyle perełek się w nim znalazło. W wakacje będą one bardziej obfite, z racji większego nakładu czasu (po 5 latach raduję się rocznym urlopem od uczelni i mam nadzieję, w najbliższym czasie nowym tytułem zawodowym :D) A póki co zapraszam wszystkich na mojego fanpage'a gdzie jeszcze dziś pojawi się konkurs z nagrodami - książkowymi oczywiście!

13 komentarzy :

 1. Czekam z niecierpliwością na recenzje i życzę miłej lektury :)

  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. "Tabula rasa" to bym Ci podkradła :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa "Bez końca" :) Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę Tabulej Rasy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie podkradłabym "Bez końca", ale reszta jakoś mnie nie zainteresowała ;)
  Powodzenia na ostatnim egzaminie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że Tabula Rasa jest taka dobra, bo już niedługo się za nią zabieram:) Stosik bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ilość się liczy, lecz jakość książek w stosiku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłej lektury! Najbardziej chciałabym przeczytać skazanych !:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też mam "Skazanych" od Gąsek :) Ciekawe, co o nich powiesz - ja już jestem po i właśnie daję swoim odczuciom czas, by okrzepły :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawi mnie "Tabula rasa", koniecznie daj znać jak wrażenia :-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Przyjemnej i owocnej lektury zatem! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Sama bym chętnie przeczytała "Tabula rasę" bo opis brzmi ciekawie, a okładka do tego ładna. Czekam na recenzję ;)

  Zapraszam do siebie
  http://to-read-or-not-to-read.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka