Z cyklu: Stosik na luty.

Dzisiaj krótko i na temat. Książek wyjątkowo nie ma zbyt wiele, ale liczy się jakość, a nie ilość, prawda? Sądzę, że w przyszłym miesiącu będzie ich już więcej, ponieważ szykuje się wyprawa do Krakowa, a znając mnie nie ma szans, żebym nie buszowała po krakowskich księgarniach i wyprzedażach :)

Ale póki co od góry:

1) "Wróć, jeśli kochasz" - Gayle Forman -> od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Właśnie skończona. Recenzja jeszcze dziś.

2) "Dlaczego podskakuję" - Naoki Higashida -> od Grupy Wydawniczej Foksal. Przyznaję, że bardzo zaciekawiła mnie tematyka w niej poruszana. Niestety póki co czeka na swoją kolej.

3) "Dieta rozdzielna" - Wydawnictwo Olesiejuk -> zakupione na wyprzedaży w Auchan - tak szczerze to najbardziej wciągnął mnie rozdział o sokach, bowiem same potrawy już mnie na kolana nie rzuciły

4) "Tajemnice makijażu" - Agata Wyszomirska -> również od Grupy Wydawniczej Foksal. Już pochłonięta - czeka na recenzję.

5) "Znak ostrzegawczy" - Iwona Bińczycka-Kołacz -> od Wydawnictwa Novaeres w ramach promocji Polacy Nie Gęsi i Swoich Autorów Mają. Recenzja na dniach.

6) ""Dlatego mnie kochasz" - Magdalena Kołosowska -> od Wydawnictwa Feeria, jako patronat Polacy Nie Gęsi i Swoich Autorów Mają

7) ""Szukaj mnie wśród lawendy. Zofia. Tom 2" - Agnieszka Lingas-Łoniewska -> również, jako patronat PNGiSAM

8) "Na szczycie" - K.N.Haner -> i jeszcze jeden patronat moich kochanych Gąsek. Niestety na tę recenzję musicie troszkę poczekać, bowiem książka dopiero dziś wylądowała na moim biurku. Pozostałe recenzje natomiast ujrzą światło dzienne jeszcze w tym tygodniu :)

I jak? Podoba się coś? Może na coś szczególnego macie ochotę?
A może mała gratka w postaci konkursu? Kto jest za? :)

7 komentarzy :

 1. Też z każdego praktycznie wyjazdu przywożę jakieś książki. :) Konkurs zawsze mile widziany. Żadnego z powyższych tytułów nie znam, więc chętnie bym Ci coś podkradła. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny stosik! W Krakowie też pewnie znajdzie się pełno promocji książkowych :)
  Ze stosiku czytałam tylko "Wróć, jeśli pamiętasz", ale było to super lektura - o wiele bardziej mi się podobała ta część niż tom pierwszy!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Wróć, jeśli pamiętasz" jest na mojej liście i czeka sobie w kolejce.

  [wachajac-ksiazki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę "Wróć, jeśli pamiętasz", bo niedawno skończyłam część pierwszą i teraz z chęcią sięgnę po kontynuację ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wróć jeśli pamiętasz, też mam w planach:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny stosik! Sama mam ochotę przeczytać "Wróć jeśli pamiętasz" :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie ukradłabym wszystkie prezentowane przez ciebie książki, a szczególnie książkę Kołosowskiej :)

  www.maialis.pl

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka