Recenzja: Planner utkany z marzeń - Gabriela Gargaś


Tytuł: Planner utkany z marzeń
Autor: Gabriela Gargaś
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Wydanie: 04 września 2019
ISBN: 978-83-66381-61-2
Objętość: 588
Cena: 39,90 zł,

Ostatnimi czasy moje życie pędzie, jak szalone. Ciągle tylko dom, praca, budowa, żłobek i inne cuda. Wiecznie zabiegana. Wiecznie zdezorientowana. Nie potrafię zliczyć ile rzeczy wypadło mi z głowy i zorientowałam się po czasie. Stety, albo i nie - nienawidzę się spóźniać. Nienawidzę o czymś zapominać. Nienawidzę być zdezorganizowana. Dlatego też postanowiłam sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy notować. 

W związku z tym postanowiłam zakupić planner, tudzież kalendarz, coby sobie trochę sprawę ułatwić. Niestety obecnie na rynku są ich miliony - można przebierać, wybierać, testować. I tak zrobiłam. Kupowałam, testowałam, ostatecznie wyrzucałam do kosza. Dlaczego? Dlatego, że albo nie odpowiadał mi układ, albo wygląd, albo zwyczajnie nie potrafiłam się w nich odnaleźć. Praktycznie już się poddałam. Za namową koleżanki spróbowałam jednak z jeszcze jednym plannerem - tym razem padło na "Planner taki, jak ty" od Gabrieli Gargaś - i się zakochałam. Nie wyobrażam sobie dnia bez niego. Jest po prostu wspaniały. 

Niestety czas płynie nieubłaganie, a puste karty w plannerze są na wyczerpaniu, dlatego też postanowiłam kupić kolejną edycję plannera pani Gabrieli - i już na wstępie powiem Wam, że nie żałuję. Gdyby nie to, że został mi jeszcze jeden miesiąc do zapełnienia w poprzednim, to już bym w nim bazgrała na całego - jest o stokroć lepszy od poprzedniego. W dodatku jest to specjalne wydanie, które zawiera premierowe opowiadanie pani Gabrieli i ozdobne naklejki. Ale o tym za chwile. Może zacznę od początku.

Planner utkany z marzeń, to nic innego jak wspaniały pomocnik każdej zdezorganizowanej kobiety. Nieważne, czy jesteś młodą matką, zabieganą żoną, szaloną influencerką, czy kobietą sukcesu. Jeśli potrzebujesz super narzędzia do planowania - to jest coś dla ciebie. 

Nie jest to zwykły kalendarz. Nie jest to zwyczajny planner, taki, jak inne. To namiastka plannera, kalendarza, dziennika i organizera w jednym. W środku znajduje się harmonogram miesięczny, tygodniowy plan, lista rzeczy do zrobienia, lista zakupów, miejsce na planowanie posiłków, a po całym tygodniu jest nawet miejsce na jego podsumowanie. Wszystko to otoczone piękną grafiką w głębokich odcieniach granatu, zieleni i karmelu. Dodatkowo w tych samych barwach doczepione zostały trzy tasiemki, które bardzo pomagają przy pracy z nim - nie trzeba wertować całości - wystarczy zaznaczyć sobie nimi najważniejsze strony i gotowe.
Osobiście przedstawiona tutaj grafika i kolorystyka o wiele bardziej mi się podoba, aniżeli w  pierwszym wydaniu. Nie jest mdła, a wręcz przeciwnie. W dodatku wszystko to razem wzięte dodaje mu pełnej elegancji, przez co pasuje do każdego niezależnie od pozycji społecznej. 

Jeśli chodzi o mnie to dzięki niemu planowanie i samoorganizacja wychodzi mi o wiele lepiej, niż dotychczas. W plannerze miesięcznym rozpisuję sobie wszystkie treningi na dany miesiąc, w plannerze tygodniowym sprawy bieżące. Lista zakupów i notatki to wiadomo. Jedynym minusem dla mnie jest bardzo mała rubryka na menu - dla osoby takiej, jak ja, która z wyprzedzeniem musi planować posiłki dla prawie 2letniego szkraba to trochę mało miejsca, ażeby zmieścić chociażby główne posiłki. 

Poza tym małym "ale" nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń i mogę go szczerze polecić każdemu. Wiem, że jeśli spróbujecie, to się nie zawiedziecie. Planner ten jest bardzo intuicyjny. I w dodatku co tu dużo mówić - piękny. Zawsze go mam przy sobie i Wam radzę zrobić to samo!

8 komentarzy :

 1. Recenzja bardzo rzetelna i jestem przekonana, że w 2020 roku ten planner również będzie mi towarzyszył. 🙈

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy planner, jednak na zakupiłam sobie na ten rok inny,bo na ten trafiłam znacznie później m.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od kilku lat jeden wierna jednemu kalendarzowi z Oxfordu - zwykły, ale z każdym dniem na jednej stronie, gdzie mogę prowadzić pamiętnik. Ten planer wygląda jednak bardzo zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 37 year old Assistant Media Planner Benetta Marlor, hailing from Listowel enjoys watching movies like Yumurta (Egg) and Drama. Took a trip to Historic City of Meknes and drives a Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport. podstawy

  OdpowiedzUsuń
 6. Recenzja bardzo rzetelna. Moje też biegnie

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Będzie mi naprawdę miło i co najważniejsze dzięki nim poznam wasze zdanie, na którym mi bardzo zależy - jednakże jakakolwiek forma spamu, czy posty złośliwe, obraźliwe, tudzież wywyższające się będą usuwane w trybie natychmiastowym bez zbędnego komentarza.

Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka