O MNIE


Kim jestem? Tak naprawdę mogę powiedzieć o sobie jedno zdanie, które mnie opisuje. Staram się być sobą. Osobą o dwóch twarzach. Zwariowaną szatynką z mnóstwem pomysłów na minutę. Żyjącą każdą chwilą. Studiującą medycynę, a po godzinach uparcie robiąc to co kocha - tańcząc. Gdzie taniec jest jej całym życiem i szczęściem. Z drugiej jednak strony jest tylko małą nieśmiałą dziewczynką z mnóstwem problemów, szukając dla nich ujścia...

Dlaczego czytam? Bo to uwielbiam. Przenoszę się wtedy do swojego świata, gdzie każdy problem da się rozwiązać, a każdy krzyk, szloch, czy problem znajdzie ujście. Czytając uwalniam się od ciążących problemów. Od strachu. Od tego co mnie boli... ale i wspominając te momenty, które mnie cieszą. Przenoszę się w świat fantazji. Tam, gdzie wszystko jest możliwe. A, żeby dopełnić dzieła i nasycić się książkami do końca wystawiam im recenzje, które publikuję tutaj...

Dlaczego piszę? Przyznam, że wręcz uwielbiam pisać recenzje książek i wiedzieć, że nie jest to pisane "do szuflady" jak dotychczas. Dla mnie książki (różnego rodzaju) to naprawdę coś na co mogę poświęcić cały swój wolny czas. Pisanie na ten temat jest czystą przyjemnością. Ważnym jest, żeby po prostu pisać. Pisać dobrze, starannie, dawać innym możliwość do przeczytania i ocenienia moich tekstów, a dla siebie zdobycie większego doświadczenia i co tu dużo mówić, żeby móc robić, to co naprawdę lubię.

Co poza tym? Oprócz tego prowadzę własnego bloga prywatnego, który stworzyłam na wzór mojego wirtualnego pamiętnika. Ale świat bloggerów to nie jedyne miejsce w którym jest mnie pełno. Najczęściej można mnie jeszcze spotkać na forum Miłośników Fantasy, na którym jestem Głównym Moderatorem, oraz oprócz tego tworze z innymi forumowiczami opowiadania fantastyczne. "Bo ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję!" =)

Tematyka "pochłanianych" książek: fantasy, paranormal, kryminał, horror, thriller, romanse, erotic [chociaż nie każde], itd. czyli ogólnie rzecz biorąc po trochu ze wszystkiego - chociaż przyznaję, że najbardziej cenię sobie paranormal, młodzieżówki i dobre kryminały.


W razie pytań, lub zżerającej ciekawości na mój temat jestem dostępna pod numerem GG, bądź mailowo!
Miasto Recenzji © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka